Вернісаж виставки робіт до дня народження Аліни Літвіненко

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному продовжує проект «ВИСТАВКА-ОНЛАЙН». Сьогодні – вернісаж виставки робіт до дня народження молодої, талановитої, перспективної, креативної, неординарної художниці-керамістки з Кіровоградщини – Аліни Літвіненко.

Творчий стаж мисткині ще не такий великий (майже 10 років), але вже достатньо вагомий у контексті розвитку сучасної української кераміки. Свідченням цого є її участь у Всеукраїнських та Національних виставках, конкурсах і пленерах:

• ІV Національній виставці-конкурсі художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!» (Опішне, 2012);
  • V Національній виставкці-конкурсі художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!» (Опішне, 2013);
  • Всеукраїнській виставці «Молоде мистецтво молодої країни» (Київ, 2013);
  • персональній виставці «Близнюк–Літвіненко» (Опішне, 2014);
  • Соціально-мистецькому проекті «Кадетаріум» (Полтава, 2014);
  • Фестивалі сучасної художньої кераміки «ЦеГлина – 2014» (Київ, 2014);
  • V ІНТЕРСимпозіумі кераміки в Опішному «2014: 14х14» (Опішне, 2014, Третя премія);
  • І Всеукраїнській виставці «Сучасне мистецтво вогню України (кераміка, скло, метал)» (Київ, 2015);
  • Проекті «Надія» (Опішне, 2015);
  • Національній виставці художньої кераміки «ПАРАdocx. 1.0-NMC-UA:2015» (Опішне, 2015);
  • Виставці-конкурсі молодих художників «Germinal» (Дніпропетровськ, 2015);
  • фестивалі сучасного мистецтва Р.АRT.TER (Полтава, 2016); конкурсі на здобуття Міжнародної грантової премії Говорунів (Опішне, 2016);
  • Національному симпозіумі монументальної кераміки «Філософія буття» (Опішне, 2017);
  • Українському БІЄНАЛЕ художньої кераміки імені Василя Кричевського (Опішне, 2017);
  • V Міжнародному фотоконкурсі «Гончарні ВІЗІЇ країни» (Опішне, 2018, Гран-прі);
  • VІ Міжнародному фотоконкурсі «Гончарні ВІЗІЇ країни» (Опішне, 2019, Спеціальний диплом «За унікальне творче вирішення»).

Пишаємося й радіємо, що колекцію Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному прикрасили роботи талановитої керамістки Аліни Літвіненко! Її скульптури довго розглядають відвідувачі, проникаючи у філософсько-творчий замисел авторки, часто біля них фотографуються.

У цей святковий день – день народження, щиро бажаємо Аліні невичерпного натхнення, творчого розкрилля й тріумфального завершення всіх найсміливіших починань!

Приємного вернісажу!

На черзі – новий проект! Слідкуйте за анонсом!

• Всеукраїнській виставці «Молоде мистецтво молодої країни» (Київ, 2013);
  • персональній виставці «Близнюк–Літвіненко» (Опішне, 2014);
  • Соціально-мистецькому проекті «Кадетаріум» (Полтава, 2014);
  • Фестивалі сучасної художньої кераміки «ЦеГлина – 2014» (Київ, 2014);
  • Проекті «Надія» (Опішне, 2015);
  • Виставці-конкурсі молодих художників «Germinal» (Дніпропетровськ, 2015);
  • V Міжнародному фотоконкурсі «Гончарні ВІЗІЇ країни» (Опішне, 2018, Гран-прі);

Приємного вернісажу!

На черзі – новий проект! Слідкуйте за анонсом!