VIEWPOINT
![VIEWPOINT](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/point_1-960x1080.jpg)
VIEWPOINT
Друзі! Уже завтра, 23 липня 2021 року, о 16 годині, у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбудеться вернісаж виставки кераміки VIEWPOINT (ТОЧКА БАЧЕННЯ) трьох талановитих полтавок – учасниць КЕРАМОрезиденції Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Інни Гуржій, Неллі Іванілової та Катерини Власової.
![VIEWPOINT 1 VIEWPOINT](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/point_2.jpg)
![VIEWPOINT 2 VIEWPOINT](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/point_3.jpg)
![VIEWPOINT 3 VIEWPOINT](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/point_4-675x900.jpg)
Не пропустіть грандіозну подію в сучасному АРТ-просторі!
Полтава, вулиця Європейська, 5.
Друзі! Уже завтра, 23 липня 2021 року, о 16 годині, у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбудеться вернісаж виставки кераміки VIEWPOINT (ТОЧКА БАЧЕННЯ) трьох талановитих полтавок – учасниць КЕРАМОрезиденції Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Інни Гуржій, Неллі Іванілової та Катерини Власової.
![VIEWPOINT 4 VIEWPOINT](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/point_2.jpg)
![VIEWPOINT 5 VIEWPOINT](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/point_3.jpg)
![VIEWPOINT 6 VIEWPOINT](https://opishne-museum.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/point_4-675x900.jpg)
Не пропустіть грандіозну подію в сучасному АРТ-просторі!
Полтава, вулиця Європейська, 5.