Виставка Василя Онуфрійовича Омеляненко – «ЖИТТЄДАЙНІ ДЖЕРЕЛА ВЕЛИКОГО ТВОРЦЯ»

16 Вересня 2020

Виставка Василя Онуфрійовича Омеляненко – «ЖИТТЄДАЙНІ ДЖЕРЕЛА ВЕЛИКОГО ТВОРЦЯ»

16 Вересня 2020

Заслужений майстер народної творчості України, лауреат Премії імені Данила Щербаківського, Національної премії України імені Тараса Шевченка, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Національної спілки художників України, найстарший гончар Полтавщини, легенда опішненського гончарства Василь Онуфрійович Омеляненко в серпні цього року відсвяткував свій 95-літній ювілей!

До поважного ювілею гончаря Національний музей-заповідник українського гончарства у виставковій залі Центру розвитку духовної культури презентує персональну виставку творчих робіт майстра «ЖИТТЄДАЙНІ ДЖЕРЕЛА ВЕЛИКОГО ТВОРЦЯ». Запрошуємо на віртуальну екскурсію до виставкової зали, щоб насолодитися прекрасними роботами талановитого гончаря.