Версія сайту для планшетів в процесі розробки. Ви можете переглянути наш сайт на телефоні або комп’ютері

ЮВІЛЕЙНИЙ ВЕРНІСАЖ ТЕТЯНИ ПАВЛИШИН-СВЯТУН

«Тетяна Павлишин-Святун прийшла у львівську кераміку із власним світобаченням. Іще з перших своїх робіт вона зуміла здивувати цікавими конструктивними рішеннями. Її роботи прості, а водночас багато частинні, вона любить модульні структурні елементи, цікаві просторові рішення. Мисткиня добре володіє технікою гончарного круга, що нерідко визначає пластичне рішення її творів. Керамістка не любить односторонніх робіт, найчастіше – це об’ємно-просторові композиції, які змінюють силуети, залежно від точки споглядання то сходячись, то розходячись», – зауважив художник-кераміст Степан Андрусів.

Уперше в Гончарній столиці України Національний музей-заповідник українського гончарства в Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури презентує ювілейну виставку творів кераміки цієї талановитої, креативної з безмежною мистецькою фантазією художниці-керамістки.

До уваги глядачів представлено цікаві композиції й скульптури з колекції Музею гончарства.

Завітайте до Мистецької галереї й особисто познайомтеся з творчістю талановитої львівської мисткині Тетяни Павлишин-Святун.

Графік роботи Центру розвитку духовної культури за посиланням.

Графік роботи Центру розвитку духовної культури за посиланням.