З 15 квітня 2021 року відвідування музею проходитиме з обмеженнями

15 Квітня 2021
З 15 квітня 2021 року відвідування музею проходитиме з обмеженнями

15 Квітня 2021

Повідомляємо, що у зв’язку з введенням у Полтавщині червоного рівня епідемічної небезпеки, з 15 квітня 2021 року відвідування Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному проходитиме з деякими обмеженнями:

– огляд експозиції лише просто неба (без приміщень);

– майстер-класи не проводитимуться;

– Меморіальні музеї-садиби мистецької родини Пошивайлів та  гончарки Олександри Селюченко будуть зачинені.

Усі ці тимчасові незручності ми компенсуємо можливістю додатково відвідати експозиції просто неба ще трьох об’єктів – Музею мистецької родини Кричевських, Меморіального музею-садиби філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа та Центру популяризації гончарської спадщини. Усе це – за ціною економ-квитка.

Вартість входу на територію кожного музейного об’єкта окремо – за основним тарифом цього підрозділу.

Дякуємо, що ви залишаєтеся з нами й обираєте наш Музей-заповідник для відпочинку.Пам’ятайте! Дозвілля має бути безпечним!!!

– огляд експозиції лише просто неба (без приміщень);

– майстер-класи не проводитимуться;