З 23 серпня 2022 року музей відновлює прийом відвідувачів

23 Серпня 2022
З 23 серпня 2022 року музей відновлює прийом відвідувачів

23 Серпня 2022

Друзі! Ми майже щодня отримуємо від вас листи з проханням відновити екскурсії у Національному музеї гончарства. Нам надзвичайно приємно, що в ці тяжкі дні, ви обираєте наш музей, як терапію для душі.

Зважаючи на це, й приурочуючи до Дня Незалежності України, Національний музей-заповідник українського гончарства з 23 серпня 2022 року відновлює туристичний сезон!

Проте через військовий стан у нашій країні відвідини Музею будуть із деякими обмеженнями:

– огляд експозиції лише двох музейних підрозділів: Національної галереї глиняної монументальної скульптури та Музею мистецької родини Кричевських;

– Центр популяризації гончарської спадщини, Меморіальні музеї-садиби мистецької родини Пошивайлів,  гончарки Олександри Селюченко, філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа та Музей малобудищанського гончарства (Етносело «Гончарія») будуть зачинені.

Прейскурант вартості вхідних квитків:

Національна галерея глиняної монументальної скульптури просто неба:

• для дорослих – 120 грн.
  • для дітей шкільного віку – 60 грн.
  • для студентів/пенсіонерів – 90 грн.

Вартість екскурсійного обслуговування:

• для групи до 5 осіб включно – 100 грн.
  • для групи від 6 до 18 осіб включно – 200 грн.
  • для групи від 19 до 30 0сіб включно – 300 грн.

Музей мистецької родини Кричевських:

• для дорослих – 80 грн.
  • для дітей шкільного віку – 40 грн.
  • для студентів/пенсіонерів – 60 грн.

Вартість екскурсійного обслуговування:

• для групи до 5 осіб включно – 80 грн.

• для групи від 6 до 18 осіб включно – 120 грн.

*Кожного останнього понеділка місяця для внутрішньо переміщених осіб вхід до музею безкоштовний за умови пред’явлення документа, що засвідчує належність до вказаної категорії громадян. Безкоштовний вхід не включає екскурсійні послуги. Вони оплачуються згідно основного тарифу кожного підрозділу.

За умови пред’явлення документа, що засвідчує належність до перелічених  категорій громадян, вхід до музею-заповідника – безкоштовний:

• Діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування (п. 11 постанови КМУ «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту і матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» від 05.04.1994 №226 (за наявності посвідчення, яке дає право на безоплатне відвідування кінотеатрів, виставок, музеїв).
  • Діти дошкільного віку до 6 років (ч.2 ст. 8 Закону України «Про культуру»; стаття  20  Закону України «Про охорону дитинства», свідоцтво про народження (діти дошкільного віку – до 6 років).
  • Особи з інвалідністю І-ІІ групи (ст. 34 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21 березня 1991 року № 875-XII, пенсійне посвідчення (пенсія по інвалідності) та/або довідка МСЕК.
  • Працівники музеїв та музеїв-заповідників (ст. 28 Закону України «Про музеї і музейну справу» від 29 червня 1995 року № 249, посвідчення працівника відповідного закладу.
  • Члени Міжнародної ради з охорони пам’яток та історичних місць (ІКОМОС) (положення статуту ІКОМОS) (посвідчення члена ІКОМОS).
  • Члени Міжнародної ради музеїв(ICOM) (положення статуту ІСОМ та Кодекс професійної етики ІСОМ) (посвідчення члена ІСОМ).
  • Учасники бойових дій (Україна) (посвідчення).
  • Учасники Антитерористичної операції (АТО), Операції Об’єднаних сил (ООС) (посвідчення).
  • Члени сімей полеглих військовослужбовців (батьки, діти, дружина (чоловік) полеглого мають надати документ, що підтверджує належність до членів сім’ї полеглого військовослужбовця (пенсійне посвідчення, довідки тощо).

Дякуємо, що ви залишаєтеся з нами й обираєте наш музей-заповідник для відпочинку.

ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Прейскурант вартості вхідних квитків:

Національна галерея глиняної монументальної скульптури просто неба:

• для дорослих – 120 грн.
  • для дітей шкільного віку – 60 грн.
  • для студентів/пенсіонерів – 90 грн.

Вартість екскурсійного обслуговування:

• для групи до 5 осіб включно – 100 грн.
  • для групи від 6 до 18 осіб включно – 200 грн.
  • для групи від 19 до 30 0сіб включно – 300 грн.

Музей мистецької родини Кричевських:

• для дорослих – 80 грн.
  • для дітей шкільного віку – 40 грн.
  • для студентів/пенсіонерів – 60 грн.

Вартість екскурсійного обслуговування:

• для групи до 5 осіб включно – 80 грн.

• для групи від 6 до 18 осіб включно – 120 грн.

• Учасники бойових дій (Україна) (посвідчення).

ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ!