З Днем народження Вельмишановані Василю Івановичу та Василю Васильовичу!

10 Січня 2021
З Днем народження Вельмишановані Василю Івановичу та Василю Васильовичу!

10 Січня 2021

Сьогодні, 10 січня,
маємо щасливу нагоду вітати
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
нащадків талановитого патріарха української культури
Василя Григоровича Кричевського –
батька й сина
Василя Лінде-Кричевського та Василя Лінде-Дункана!

Ваш День народження – це ще один вагомий привід висловити
наше захоплення й повагу за Вашу любов до України,
за нестримне бажання зберегти й відновити історичну пам’ять
про Кричевських на українській землі!

Ми щиро радіємо знайомству й спілкуванню з Вами!

Наша музейна родина одразу відчула Ваше доброзичливе ставлення,  а Ваше тонке почуття гумору беззаперечно підкорило наші серця!

Ви надихаєте нас на нові спільні мистецькі проєкти, за які радо беремося з безмежним натхненням, азартом і бажанням!

Ми з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з Вами!

Укотре дякуємо Вам за передану Музею-заповіднику частину унікального архіву Кричевських, що містить листування, юридичні документи, сімейні фотографії, твори Василя Григоровича Кричевського й інших мистців родини!

Не припиняємо дякувати долі, що відкриття Музею мистецької родини Кричевських у Опішному відбулося за Вашої особистої участі!

Безмежно пишаємося, що зйомки документального фільму «Третій вимір Василя Кричевського» проходили саме в цьому музеї!

Вельмишановані Василю Івановичу та Василю Васильовичу!

Нехай постійними супутниками у житті буде мир, у душі – злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість!

Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість, вірних і надійних людей поруч!

Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до української землі, а любов, яку Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею!

Міцного здоров’я,  невичерпності життєвих сил, натхнення й наснаги в здійсненні великих звершень на Многая-Многая Літа!

Сьогодні, 10 січня,
маємо щасливу нагоду вітати
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
нащадків талановитого патріарха української культури
Василя Григоровича Кричевського –
батька й сина
Василя Лінде-Кричевського та Василя Лінде-Дункана!

Ваш День народження – це ще один вагомий привід висловити
наше захоплення й повагу за Вашу любов до України,
за нестримне бажання зберегти й відновити історичну пам’ять
про Кричевських на українській землі!

Ми щиро радіємо знайомству й спілкуванню з Вами!

Ми з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з Вами!